Alle super broodjes worden geserveerd met twee pita broodjes
Super broodje kipshoarma
Stukjes gekruiden kipfilet
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje hot chicken
Kipfilet, champignons, paprika, uien en chilisaus
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shaslick kipfilet
Kipfilet, paprika en uien
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shoarma maffia
Met gesmolten kaas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shoarma piramide
Champignons, paprika en uien
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shoarma Hawaï
Met ananas
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shoarma
Geserveerd met twee pita broodjes
€ 13,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Super broodje shoarma lams
Geserveerd met twee pita broodjes
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon
Een schotel van friet belegd met vlees naar keuze, frisse salade, gesmolten kaas en 1 bakje knoflooksaus
Kapsalon lam
Met frisse salade, gesmolten kaas en knoflooksaus
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon met rijst
Shoarma, rijst, gesmolten kaas, sla en saus
€ 12,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon kip
Met frisse salade, gesmolten kaas en knoflooksaus
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kapsalon shoarma
Shoarma, patat, gesmolten kaas, sla en saus
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mix schotels
Alle schotels worden geserveerd met salade, pita en patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst.en 1 bakje knoflooksaus
Mix voor twee personen
Vlees naar keuze
€ 45,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Drie soorten vlees
Vlees naar keuze
€ 24,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vijf soorten vlees
Vlees naar keuze
€ 30,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Twee soorten vlees
Vlees naar keuze
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Vier soorten vlees
Vlees naar keuze
€ 27,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Steaks
Alle schotels worden geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en 1 bakje knoflooksaus. Daarnaast heeft u keuze uit gebakken groenten of kruidenboter
Lamskoteletten
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Biefstuk
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza's
Turkse pizza naturel
Met sla en saus
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza shoarma
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza maffia
Met shoarma en gesmolten kaas
€ 11,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Turkse pizza kipfilet
€ 10,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salades
Geitenkaas salade
Huisgemaakt
€ 6,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Tonijnsalade
Huisgemaakt
€ 7,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Salade van het huis
Huisgemaakt
€ 5,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Dürüm
Dürüm shoarma
Met shoarma en sla en saus
€ 9,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Mini schotels
Shaslick mini schotel
Kipfilet met paprika en uien
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sidok mini schotel
Pittige worstjes
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip mini schotel
Stukjes gekruiden kipfilet
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma maffia mini schotel
Met gesmolten kaas
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Köfte kebab mini schotel
Lamsgehakt
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot chicken mini schotel
Kipfilet met champignons, paprika, uien en chilisaus
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma piramide mini schotel
Champignons, paprika en uien
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma karnak mini schotel
Met ananas en amandelen
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma mini schotel
Klein
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma lams mini schotel
Klein
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Schotels
Alle schotels worden geserveerd met salade, pita en patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst. en 1 bakje knoflooksaus
Shoarma piramide schotel
Champignons, paprika en uien
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip schotel
Stukjes gekruiden kipfilet
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Falafel schotel
Vegetarisch
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kebab schotel
Rundergehakt
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Spareribs schotel (kalfsvlees)
Sweet of hot
€ 24,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kip saté schotel
Kipfilet
€ 16,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sidok schotel
Pittige worstjes
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hamburger schotel
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 14,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Gamba's schotel
Gegrild met marinade van verse knoflook en kruiden
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma maffia schotel
Met gesmolten kaas
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma Karnak schotel
Met ananas en amandelen
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shaslick schotel
kipfilet met paprika en uien
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Hot chicken schotel
Kipfilet met champignons, paprika, uien en chilisaus
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma lams schotel
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 18,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma kingsize schotel
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 20,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Shoarma schotel
Met geserveerd met salade, pita, patat, gebakken aardappelschijfjes of rijst en knoflooksaus
€ 17,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Extra
Fritessaus
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bijgerechten
Kies de bijgerechten
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Bakje knoflooksaus groot
€ 1,50
incl. statiegeld (€ 0,00)
Combi meal kapsalon kip met Ben & Jerry's
Kapsalon kip met een Ben & Jerry's 100ml
€ 15,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Combi meal shoarma kingsize met Ben & Jerry's
Shoarma kingsize schotel met een Ben & Jerry's 100ml
€ 23,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Broodjes
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Sauzen
Bakje
€ 1,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Koude dranken
Fernandes
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fanta Orange 330 ml
Frisdrank met sinaasappelsap, met suiker en zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
7UP Regular 330ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Egyptisch guava
flesje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Coca-Cola Original Taste 330 ml
Frisdrank met plantenextracten.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Coca-Cola Zero Sugar 330 ml
Frisdrank met plantenextracten, met zoetstoffen.
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00), € 9,09/l, 0,33l
Ice tea
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Appelsap
Vers
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Fristi 250ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Chocomelk 250ml
Blikje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Egyptisch mango
flesje
€ 3,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Kindermenu
Kindermenu box
Kipnuggets, friet, mayonaise, frisdrank en verrassing
€ 8,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
Ben & Jerry's 100ml
B&J Spectaculove 465ml 8X
Roomijs met gekarameliseerde kaneelkoekstukjes (6%) en gekarameliseerde kaneelkoekjessaus (12%). Over Ben & Jerry's Spectacu-love IJs:Ben & Jerry's Spectacu-love Ice Cream is niets minder dan zoet roomijs, boordevol met speculaas, een koekje dat bekend staat om de kaneelkruiden en alles wat n'ice is. Proef de karamel-kaneelkoekjes en karamel-kaneelswirls. Perfect als dessert of als fairrukkelijk tussendoortje in een bakje of op een hoorntje. Dig in en enjoy!Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal! Zo zijn de ingrediënten in dit ijsje Fairtrade, bovendien is dit ijs vegetarisch, halal, kosher en bereid met vrije-uitloopeieren. (H)eerlijk is eerlijk! Elk verhaal verdient een zoet einde… dus wees een goede vriend en gooi jouw lege pint in de prullenbak.Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens de Ben & Jerry's Caramel Chew Chew of de Ben & Jerry's Vanilla Pecan Blondie.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Half Baked CL1-TEx180EB 465ml 8X
Roomijs met chocoladesmaak en vanilleroomijs met stukken brownie (8%) en stukken koekdeeg met chocoladestukjes (10%). Over Ben & Jerry's Half Baked IJs:Ben & Jerry's Half Baked IJs, voor alle liefhebbers die graag het beste van twee werelden combineren! We hebben een fantastische combinatie voor je gemaakt van de all-time-favorites Cookie Dough en Chocolate Fudge Brownie. Fairrukkelijk chocolade- en vanille-roomijs met stukjes brownie en brokken chocoladekoekjesdeeg. Nu hoef je dus nooit meer te kiezen tussen deze twee overheerlijke smaken en kun je tegelijkertijd van allebei genieten. Half-Baked rules!Hoe te gebruiken:Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's: Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade-, kosher- en halal-gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J'S Caramel Chew Chew 100Ml 12x
Karamelroomijs met karamel (2%) met karamelsaus (9%) en stukjes karamel omhuld met cacaofantasie (12%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Mini cup: heerlijk karamelroomijs met een swirl van karamel en choco-karamel chunks. Karamelliefhebbers aller naties, hoor ons aan! Inderdaad, het kostte ons tijd, maar in deze tijd hebben wij een exclusieve karamelcreatie voor jullie ontwikkeld. Het genoegen is aan ons jullie te vertellen hoe we hiertoe gekomen zijn. Allereerst de basis: deze bestaat uit het fijnste karamelroomijs dat we konden maken. Vervolgens hebben we er een zwoele swirl van gouden karamel aan toegevoegd. En als bekroning hebben wij deze creatie rijkelijk gevuld met choco-karamelstukken om te verzekeren dat de échte liefhebber de karamel niet kan missen. Genieten!
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J Cookie Dough CL1-TE X180EB 465ml 8X
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (16%) en stukken cacaofantasie (1,5%). Over Ben & Jerry's Cookie Dough IJs:Ben & Jerry's all-time favorite Cookie Dough IJs bestaat uit een fairrukkelijke ijspint romig vanille-ijs met stukken chocolate chip koekjesdeeg en gevuld met de lekkerste en beste chunks. So grab a spoon and start diggin'! Dit ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Onze unieke smaken zijn gecreëerd door onze Flavour Guru's, dus elke smaak heeft zijn eigen verhaal!Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Ben & Jerry's Cookie Dough S'Wich Up of de vegan variant Ben & Jerry's Non-Dairy Cookies on Cookie Dough.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J ChocFudgeBrownie CL1-TE180EB 465ml8X
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (12%). Over Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs:Het Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie IJs is fairrukkelijk chocoladeroomijs met grote chocolate fudge brownie chunks: (h)eerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe. Deze pint ijs bevat Fairtrade gecertificeerde cacao, suiker en vanille. Dig in en enjoy! Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C. Is dit jouw flavourite? Probeer dan ook eens Topped Salted Caramel Brownie of de vegan variant met zuivelvrij chocoladeijs en Chocolate Fudge Brownie Chunks.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 9,95
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml ChocFudgeBrownie CL3x12x375EB
Roomijs met chocoladesmaak met browniestukken (17%). Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame ‘Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming ‘The Greyston Bakery'. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat, huwelijkse gelijkheid, toegang tot democratie en duurzaamheid. Ben & Jerry's ijs komt voor in Pints (470 ml of 500 ml), Mini cups (100 ml), ‘Wiches (30 ml of 80 ml) of Scooping bakken (4,5 L). Welk ijsje neem jij? Peace Love & Ice Cream, Ben & Jerry's. Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie: Mini cup Onze brownies komen bij de Greyston-bakkerij in New York vandaan die in zijn bakkerij daklozen de kans geeft om werkervaring op te doen en in hun eigen levensonderhoud te kunnen voorzien. Bovendien leren ze er de beste brownies bakken die wij ooit geproefd hebben. En smaakt dat weer heerlijk in de mix met ons chocoladeroomijs. Eigenlijk is deze chocoladecreatie superdeluxe!
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml StrawbChesecake CL3 X375EB 12X
Roomijs met aardbeiencake met gezoete stukjes aardbei en koekjessaus (11%). Over dit product:Ben & Jerry's Strawberry Cheesecake IJs is lekker voor onderweg. Een fairrukkelijke beker ijs met cheesecake- ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Gemaakt van zuivel van het duurzame 'Free grazing' zuivelprogramma van 'Caring dairy' en gevuld met de lekkerste aardbeienchunks en beste havermoutkoekjesswirl. Geniet van de romige smaak van aardbeiencheesecake ijs in combinatie met de frisse smaak van aardbeien. Nog niet genoeg gehad? Begin je zoektocht naar koekjeschunks en swirl van havermoutkoekjes. Grab a spoon and start diggin'!Hoe te gebruiken:Bewaar deze beker ijs bij -18 °C. Dit ijsje is lekker voor onderweg, er zit een lepeltje in de beker.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.
€ 4,00
incl. statiegeld (€ 0,00)
B&J 100ml CookieDough CL3 X12x375EB
Vanilleroomijs met stukken koekdeeg met chocostukken (15%) en stukken cacaofantasie (4%). Over het product:Ben & Jerry's Cookie Dough IJs is onze all time favourite smaak! In 1986 wisten we al dat we iets moois in handen hadden met ‘s werelds eerste Chocolate Chip Cookie Dough roomijs met choco chip koekjesdeeg chunks. Hoe te gebruiken: Bewaar deze pint ijs bij -18 °C.Over Ben & Jerry's:Ben & Jerry's wil het lekkerste ijs maken, op de best mogelijke manier. Zo zit elke bak Ben & Jerry's vol met (h)eerlijk ijs, grote chunks en lekkere swirls, en dat met unieke smaakcombinaties. Maar lekker ijs is niet het enige dat ze belangrijk vinden bij Ben & Jerry's. Alle smaken, die gemaakt worden in de fabriek in Hellendoorn, zijn 100% Fairtrade en kosher gecertificeerd, gemaakt van zuivel van het duurzame 'Caring Dairy' zuivelprogramma en gevuld met de lekkerste en beste chunks. Zo komen de brownies bijvoorbeeld van de sociale onderneming 'The Greyston Bakery', die mensen - ongeacht hun arbeidsverleden - een tweede kans geeft. Ben & Jerry's zet zich bovendien al vanaf hun oprichting in voor dingen die zij belangrijk vinden, zoals het klimaat en sociale gelijkheid (waaronder LGTBQ+ rechten en nieuwkomers). De beker en het deksel van deze ijspint zijn gemaakt van hernieuwbare plantaardige materialen waardoor ze ook beter recyclebaar zijn.